top of page
zeki uyar vizyoner.jpg

Zeki Uyar

Vizyoner Yetenek Koçu I Takım Koçu I Eğitmen I Danışman

Yeteneği herkes tarif edebilir, o sebepten size vizyon nedir diye sormak istiyoruz. Evet, yetenekten önce gelen vizyon nedir?
Cevap: Bizim vizyondan kastımız, soyut değerleri bilen bireylerin toplumda yer almasıdır. Her yer okul, internet bilgi hazinesi, uzman ve öğretici bir dünya, imkanlar çok geniş. Yetenek çalışılınca bir şekilde kazanılıyor. Ama değerler başa gelmeyince o yeteneklerin hiçbir anlamı da olmuyor. Bu sebeple biz eğitimlerimizi manevi değerlerin kazanılıp yetenekler ile birleşme konusunda işliyoruz.

zeki_uyar_futbol_koçu.jpg

Koçluk - Danışmanlık Hizmeti

Futbol ve Tüm Spor Branşlarına

2010 yılından beri sürdürdüğümüz çalışmaları 1- Futbol Kulüplerine Danışmanlık 2- Teknik Direktörlere Danışmanlık 3- Futbolculara Koçluk başlıklarında sıraladık. Türkiye'nin altyapı teknik direktörü Erol Servet Bağlar ile 2015 yılında tanışmamız ile çalışmalarımızı çok profesyonel boyuta geçirdik. Amacımız kulüpleri Avrupa ligleri seviyesinde maddi ve sportif başarılar konusunda zirveye çıkarmaya vesile olmak. Teknik direktörlerimizin imaj ve marka değerini arttırıp çok kaliteli ve başarılı futbolcuların yetişmesine destek vermektir.

zeki uyar vizyoner.png

Tüm Kafe ve Restoranlara İş Geliştirme Koçluğu

İnovatif Koçluk I Vizyoner Danışmanlık

"İş Geliştirme Alanı"na giren bu hizmetimiz yaklaşık 15 yıllık cafe ve restoranlardaki çalışma ve ziyaretlerimizin birikiminden gelmektedir. 
1- Sosyal Medya Geliştirme
2- Ürün Geliştirme ve Yenilikçi Ürünler Bulma 
3- Müşteri Memnuniyeti
4- Personel Verimliliği
5-Personel Eğitimi
6- Standart Oluşturma
7- Analiz ve Bilgi Toplama

İrtibata Geç
zeki uyar danışmanlık.jpg

Şirketlere ve Devlet Kurumlarına

Vizyoner Danışmanlık I İnovasyon Tetikçiliği

2014 yılında EzekiEL Akademi adında bireysel eğitim ve danışmanlık şirketimiz kurduk. Bu süre zarfında birçok şirkete vizyon, inovasyon, marka kültürünü genişletme ve mağaza iş süreçleri başlıklarında hizmetler verdik. Ve halen kendimizi güncelleyerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu web sitesini kurarken slogan olarak 1'e 10, 1'e 100 ve 1'e 1000 kazandırmayı tercih ettik. Çünkü amacımız çalıştığımız kurumdan 1 kazanıyorsak o kuruma 10 ya da 100'lerce kat kazandırmak. Bizim referansımız ya da başarı ölçütümüz çalıştığımız kurumlara başta maddi olmak üzere sistemsel ve soyut kazanımlar elde ettirmektir.

İrtibata Geç
zeki_uyar_bireysel_koçluk.jpg

Öğrencilere ve Çalışan Bireylere

Koçluk I Vizyoner Danışmanlık I İnovatif Akıl Hocalığı

Üniversite öğrencilerine meslek seçimi, kariyer planlaması, yabancı dil (İngilizce) öğreniminde yöntemler, beyni tanıma, psikolojiyi bilme, duyguları kontrol etme ve sorumluluk bilincini kazandırma, manevi değerler ile yaşama gibi birçok alt başlıkta hizmetlerimiz olmaktadır. 2015 yılından beri sürdürdüğümüz çalışmalarımızın kaynağı: Binlerce film, belgesel, seminer, video, yüzlerce kitap, makale, dersler, yurtdışı tecrübeleri, müze gezi notları ve binlerce saat ders anlatımdan gelmektedir. Biz öğrencimize aynı anda hem bilgi verip hem de bilgiyi nasıl kullanabilirin formülünü işlemekteyiz.

İrtibata Geç

Türk sporuna yeni bir bakış açısı sunup, ülkenin spor vizyonunun gelişimine katkı yapacağına inanıyor, başarılar diliyorum.

Erol Servet Bağlar (Teknik Direktör)

bottom of page